okolie

V tejto oblasti Liptova sú bohaté možnosti na strávenie zaujímavej dovolenky počas celého roka.

Vo vzdialenosti 2 km sa nachádzajú známe termálne kúpaliská Thermal park Bešeňová s celoročnou prevádzkou. Majú blahodarný vplyv na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, gynekologické problémy, majú výrazne kozmetické účinky a vďaka prítomnosti lítia pozitívne účinky na psychiku.

Pre milovníkov vodných športov a rybolovu je tu k dispozícii vodná nádrž Liptovská Mara, ponúka možnosť jachtingu, surfovania, windsurfingu, člnkovania, vodného bicyklovania, rybolovu ako aj plavbu vyhliadkovou loďou.

Pri neďalekom Liptovskom Mikuláši je najväčší areál vodnej zábavy na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. Aquapark Tatralandia je výborné miesto na zábavu, nielen pre rodiny s deťmi. Je otvorený po celý rok.

Z historických pamiatok za povšimnutie určite stojí Vlkolínec – pamiatková rezervácia ľudovej architektúry, ktorá je zapísaná v UNESCO.

Demänovská ľadová jaskyňa je jednou z prvých známych jaskýň sveta. Demänovská jaskyňa slobody a Demänovská ľadová jaskyňa sa nachádzajú v nádhernej oblasti cestovného ruchu, v Demänovskej doline na územi Národného parku Nízke Tatry.

Nad Ružomberkom sa nachádza lyžiarske stredisko SKIPARK Ružomberok. Priamo v centre strediska sa nachádza 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky, 4 vleky pre začiatočníkov a deti a SNOWTUBING - jazda na pneumatikách. V lete sú v okolí SKIPARKU vynikajúce podmienky na cykloturistiku.

kniha návštev
“Děkujeme za příjemně strávenou dovolenou. Lokalita zámečku má výbornou polohu pro pěší i cyklo výlety. Ubytování, zázemí a stravování bylo perfektní. Milý a ochotný personál, který se snažil ve všem vyhovět. Mohu vřele doporučit rodinám s dětmi. Dovolenou na Slovensku v oblasti Liptova ráda zopakuji. Přeji mnoho spokojených zákazníků.”
Věra
“Moc dekujeme za prekrasny pobyt. Pokoj byl perfektni. Byli jsme velmi spokojeni. Radi se u Vas znovu ubytujeme.”
Masinova
“Děkujeme za krásný pobyt, velmi krásné ubytování včetně zahrady a velmi příjemného personálu. Určitě vřele doporučujeme.”
Petr, Tachov
“Krásné, příjemné a klidné ubytování, vhodné pro rodiny s dětmi. Personál vstřícný a velmi ochotný, dokonce nám zařídil opravu auta. Vřele doporučuji.”
Jana Špačková

Copyright © 2015 |

Happy Village Slovensko - All rights reserved.
Created by 3w s.r.o.
o náscenníkrezerváciakniha návštevokolieakciekontakt